Hız testi

İnternet Hız testi

İnternet hızı

Hizturk

ttnet hız testi

Dsmart hız testiHizturk.com İnternet Hız Testi Ölçüm Araçları

Hizturk.com olarak 2019 yılında türkiyenin hız testi olmak için yola çıkmış bulunuyoruz Hızlı ve güvenli bir şekilde internet hızını test etmek için başlattığımız bu girişimi sektördeki 10 yıllık tecrübemizle birleştirip sizlere en doğru sonuçları vermek amacını hedefliyoruz.
Sitemizde upload ,download ve ping süresini kolayca hesaplayabilir internet hızınızı kontrol edebilirsiniz. Tamamen mobil uyumlu tasarıma sahip olan sitemiz sayesinde dilediğiniz cihazlardan hız testini kolayca yapabilirsiniz.

İnternet Hızını Hemen Test Et !


İnternet hızınızı test etmek artık hizturk.com ile çok kolay.Sadece başlata basmanız ve ardından sistemin hızınızı hesaplamasını beklemeniz yeterli olacaktır. Saniyeler için sistemimiz internetinizin download upload ve ping süresini hesaplayıp sounucu ekranda gösterecektir.
İnternet hız testi

İnternet hızınızı tek tuşla çok kolay bir şekilde ölçebilirsiniz.En doğru test sonuçları için ethernet portu üzerinden kablolu ağ bağlantısı yapmanızı öneriyoruz.

Test Sonuçları

Test sonuçları internetin anlık yoğunluğuna göre artış veya azalış gösterebilir.Bu yüzden en doğru test sonuçları için bir kaç kez test etmeniz faydalı olacaktır.

Tamamen Ücretsiz

Sitemiz tamamen ücretsizdir.Sınırsız bir şekilde internet hız testi yapabilir ,bu sonuçları paylaşabilir ve önceki sonuçlardan geçmiş sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.
Ttnet hız testi Dsmart Turkcell Vodafone Uydunet Turknet Superonline Digiturk Doping internet Turk Telekom Millenicom